Відзначено загиблого - врученням державної нагороди України

Дата: 15.08.2022 14:12

Начальником Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування "Схід" Геннадієм Яременко та начальником першого відділу Запорізького районного територіального центру комплектування та підтримки Ігорем Вацюком у Вільнянській міській територіальній громаді за участі міського голови Наталі Мусієнко відповідно до Указу Президента України від 26 квітня 2022 року № 281 було нагороджено загиблого військовослужбовця Андрія Галича орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду передано матері загиблого сина Ганні Галич та висловлено подяку за виховання мужнього Героя, який загинув, виконуючи бойове завдання по захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, віддав своє дорогоцінне життя за Батьківщину. Слава Україні! Героям Слава!