Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації виявляє порушників пасажирських перевезень

Дата: 19.08.2022 15:48

Нелегальні перевізники не маючи дозвільних документів на провадження відповідного виду господарської діяльності, страхового поліса, не сплачуючи податки, своєю протиправною діяльністю несуть загрозу безпековій ситуації та завдають значної економічної шкоди законним перевізникам, які втрачають пасажиропотік. Саме тому за ініціативи Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації організовано черговий спільний моніторинг щодо стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів. В заході взяли участь представники Нацполіції та Відділу державного нагляду (контролю) у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті. Моніторинг відбувався на Майдані Волі м. Запоріжжя та автовокзалі “Запоріжжя-1”.

Всього під час перевірок було оглянуто 6 автобусів. Співробітниками Відділу державного нагляду винесено 3 акти. При проведенні перевірок було виявлено автобуси компанії, що надавала з порушеннями послуги з перевезення пасажирів. Відносно порушників були вжиті відповідні заходи реагування. Робота у зазначеному напрямку триває.

За матеріалами УТтаЗ ЗОВА