Засідання координаційної ради

Дата: 25.08.2022 16:28

За участі представників служб Вільнянської міської ради, ювенальної поліції № 2 РУП у Вільнянській міській територіальній громаді відбулось засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

На нараді розглянуте питання щодо координації діяльності суб’єктів та їх взаємодію на території громади, спільні заходи по припиненню насильства, надання допомоги постраждалим. У дільничого на обліку перебуває 228 кривдників по району, 120 кривдників у Вільнянській громаді. На засіданні були заплановані перевірки кривдників, які скоїли 2 та більше правопорушень. Відповідними службами постійно ведеться профілактична робота щодо протидії насилля у родинах.