Програма «ЛЮДСЬКА ГІДНІСТЬ». Екстрена грошова допомога для вимушених переселенців

Дата: 30.08.2022 15:54

Сьогодні у Вільнянській міській територіальній громаді відбувся прийом представниками “Карітас”, які прийняли документи внутрішньо переміщених осіб та надали консультації для надання екстреної грошової допомоги.
      Грошова допомога надається для внутрішньо переміщених осіб з територій, окупованих після 24.02.2022, чи зон бойових дій, які втратили джерело доходу, потребують фінансової підтримки для задоволення базових потреб і належать до однієї чи кількох категорій:
-люди з інвалідністю
- самотні люди похилого віку (60 років і старше)
- багатодітні сім’ї (3 дитини і більше)
- одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми)—
- вагітні/годуючи матері (діти до 2 років)
- важкохворі

Вимушено переміщені особи, які евакуювалися із зон війни, можуть отримати одноразову фінансову допомогу для забезпечення базових потреб в надзвичайних ситуаціях.(але не більше 4 виплат на родину). Грошова допомога виплачується на банківський рахунок. Але тільки якщо ви не отримували грошову допомогу від інших благодійних організацій протягом 3-х місяців.

Необхідно мати з собою:
- IBAN своєї банківської картки (довідка з реквізитами вашої банківської картки);
-оригінал паспорта або ID картки з паперовим витягом про місце реєстрації (прописки), для підтвердження проживання особи в зоні
активних бойових дій;
- податковий номер (ІПН) - оригінали документів членів родини.
       Соціальний працівник Карітас Запоріжжя проводить опитування і заповнює анкету на підставі наявних документів. Після відбору за критеріями вразливості, вимушено переміщена особа протягом 3-7 днів отримає SMS-повідомлення про зарахування до програми екстреної грошової допомоги. Особи, які мають право на допомогу, отримають одну одноразову суму на свій банківський рахунок.
      Хто не встиг сьогодні, то постійно реєстрація відбувається за адресою: м. Запоріжжя, вул. Семафорна,8. Офіс «Карітас Запоріжжя». З понеділка по п’ятницю з 9:30 до 16:00. ДОПОМАГАЄМО-ПЕРЕМАГАЄМО!