Гуманітарна допомога від Швейцарії!

Дата: 01.09.2022 16:46

Сьогодні гуманітарний Хаб Вільнянської міської територіальної громади отримав допомогу у вигляді 400 продуктових наборів від "HEKS EPER Ukraine" для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у нашій громаді. Це міжнародна гуманітарна організація з центральним офісом у Швейцарії, яка працює з 2014 року. Ця організація надає гуманітарну допомогу у сфері забезпечення доступу до харчування та продовольчої безпеки, покращення доступу до водопостачання, санітарії, гігієни та охорони здоров'я для найвразливіших категорій населення, які постраждали від війни в Україні.

Вільнянська громада дякує за підтримку внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово перебувають у нашій громаді, партнерам та друзям з HEKS EPER (ХЕКС ЕПЕР). Готові до співпраці! Разом до Перемоги!