ПИШАЄМОСЯ!

Дата: 08.09.2022 15:44

Наша Вільнянська міська територіальна громада може пишатися здобутками учнів в освітянській сфері.

Сім учнів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового і річного оцінювання мали досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану нагороджені Золотою та Срібною медалями: Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради – 1 Срібна та 1 Золота медалі; Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради – 1 Срібна та 3 Золоті медалі; Вільнянська гімназія «Світоч» Вільнянської міської ради – 1 Золота медаль.

За результатами НМТ випускники закладів загальної середньої освіти Вільнянської міської ради 200 балів отримали з одного предмета: учень Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської міської ради з математика, вчитель Ломакіна Алла Іванівна; учень Вільнянської гімназії «Світоч» з історії України, вчитель Супруненко Аліна Григорівна.

Пишаємося нашими учнями  та крокуємо разом до Перемоги!