Допомога від швейцарської організації HEKS EPER

Дата: 08.09.2022 15:54

Цифра дня — 487,421. Стільки українців отримали допомогу від HEKS/EPER з березня по серпень 2022 року. Це роздача продуктових та гігієнічних наборів, організація гарячого харчування у населених пунктах, де постраждала інфрастурктура, видача фінансової допомоги та інші активності. Звісно, потребують допомоги мільйони людей. Щиро дякуємо за підтримку HEKS/EPER.

Сьогодні, 7 вересня, запорізька команда міжнародної гуманітарної організації HEKS EPER разом з Вільнянською міською радою почали роздачу 400 великих продуктових наборів (18 кг) вимушеним переселенцям у Вільнянську, наданих швейцарською організацією. Зараз на території Вiльнянської мiської територiальної громади проживає 981 вимушений переселенець з різних областей України. Їх кількість постійно зростає, тому гуманітарна підтримка від міжнародних партнерів дуже важлива для громади.