Діти-наше майбутнє!

Дата: 12.09.2022 08:49

10 вересня педагоги ЦДЮРД Вільнянської міської ради знову працювали на площі міста з дітьми громади, які в цей час гуляли на локаціях площі. Радості дітвори не було меж!     Локація" Патріотичний браслет" (педагог Оксана Орлова) зібрала дітей 10- 14 років, було виготовлено та подаровано дітям більше 20 браслетів. Активно працювали мами!

На локації " Котик-орігамі" (педагог Олена Дробоног) працювали діти 4-10 років( усі пішли додому з котиками).

Знову популярним був малюнок на асфальті (педагог Ірина Кузьменко) - усі “майбутні художники” отримали цукерки.

Та найбільшою популярністю користувався ігровий майданчик “Яскраве полотно”, більше 10 ігор з полотном, м'ячем провели педагоги Вікторія Кривогуз  та Егор Пилипенко, діти не хотіли розходитися, ще довго обіймалися зі Смайлом, (студієць Олексій Андрєєв) та Крошем ( студієць Ігор Яценко ).

Так ЦДЮРД підтримує дітей у важкі часи для нашої країни, дарує частинку себе, надію на краще майбутнє .

- Це внесок кожного у Перемогу, бо ж все що ми робимо-то заради майбутнього, а значить заради дітей. А діти потребують спілкування, вони наша надія та майбутнє, - Світлана Демиденко, керівник БЕМСу.