Вільнянська міська територіальна громада

Підтримка ВПО

Дата: 13.09.2022 16:31

Вільнянська міська територіальна громада продовжує працювати у гуманітарному напрямку. Наразі видається гуманітарна допомога від міжнародної гуманітарної організації HEKS EPER для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади. Їх кількість на 13 вересня значно зросла за останній тиждень до 1023 вимушених переселенців з різних областей України.

Гуманітарна підтримка від міжнародних партнерів для цієї категорії громадян є дуже важливою, тому ми постійно підтримуємо їх та співпрацюємо з міжнародними організаціями. На сьогодні видано 289 наборів від швейцарської допомоги HEKS EPER.

Щиро дякуємо за підтримку HEKS/EPER. Попри війну та незгоди, ми впевненно та рішуче йдемо вперед! У нас одна мета - Перемога!