Допомога на Схід України

Дата: 14.09.2022 09:42

Від вільнянців вчора доставлялася на Схід України допомога для наших бійців. Більшість хлопців військової частини - це наші вільнянці. Вони передали вдячність всім, хто зігрів їх на передовій теплими ковдрами, спальниками, ліками, великою кількістю спідніх речей, смаколиками...
           Від наших бійців передано слова подяки Любимівському та Новогупалівському старостинським округам, комунальним підприємствам та установам міста, благодійному фонду “Єдність за майбутнє” та колективу міської ради.

Світлини не публікую, через те, що не маю бажання закривати обличчя наших захисників смайликами. Бо впевнена, там, де виставляється фотозйомка, закінчується благодійність і допомога. Україна переможе!

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко