З Днем рятівника

Дата: 17.09.2022 09:09

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб!

Щиро вітаю з професійним святом-Днем рятівника!

Ризикуючи своїм життям, ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу під час пожеж, повеней, снігопадів та інших стихійних лих і приймаєте відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей. Ваша робота – це не просто праця - це справжня місія. Місія допомогати людям.

Щиро дякую вам за віддану, важку, щоденну працю, за відчуття безпеки та спокою, яке мають мешканці нашої громади завдяки Вашій постійній роботі.

Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, добра, якомога менше тривожних викликів, прихильності долі вам та Божого захисту повсякчас! Якнайшвидшої Перемоги над підступним ворогом!

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко