Чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 23.09.2022 14:27

23 вересня відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Присутні розглянули питання щодо роботи пунктів обігріву, до яких може звернутись кожен, хто потребує допомоги. Такі пункти на території Вільнянської міської територіальної громади функціонують щороку та починають працювати у разі зниження температури повітря та під час ускладнення погодних умов.

З метою зниження соціальної напруги серед населення та з урахуванням надходження до міської ради численних звернень з приводу нічного освітлення у місті Вільнянськ, членами комісії з питань ТЕБ та НС розглянуто питання щодо освітлення міста у вечірній час. За результатами змістовного обговорення, враховуючи усі чинники, прийнято рішення про ввімкнення нічного освітлення по місту до 19:00. У разі зміни ситуації, надходження інших пропозицій, час функціонування нічного освітлення членами комісії буде переглянуто.