Інформація щодо стану навколишнього середовища

Дата: 26.09.2022 10:41

Вільнянським відділенням відокремленого підрозділу «Запорізький відділ ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» щоденно проводяться моніторингові дослідження якості питної води на водопровідних спорудах та мережах централізованого господарсько-питного водопостачання на території громади міста Вілнянська.

Протягом тижня (з 16.09.2022р. по 22.09.2022р.) фахівцями Вільнянського відділення відокремленого підрозділу «Запорізький відділ ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» досліджено 7 проб питної води на мікробіологічні та 7 проб на санітарно-хімічні показники.

Питна вода є безпечною згідно вимог ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». На вібріофлору  відібрано 2 проби стічних вод (1 – очисні споруди, 1 – стічні води інфекційних стаціонарів). Холероподібні вібріони не виділені.

Проведено 105 вимірів гама-фону, його рівні не перевищують середньо-багаторічні показники регіону.

Ми продовжуємо працювати в щоденному режимі (у тому числі у вихідні та святкові дні) по контролю якості питної води, яка подається населенню громади міста Вільнянська та радіаційного фону.

Вільнянське відділення відокремленого підрозділу «Запорізький відділ ДУ «Запорізький  ОЦКПХ МОЗ»