Вільнянська міська територіальна громада

Відновлено безкоштовну видачу хліба

Дата: 29.09.2022 11:16

Всесвітня продовольча програма, що проходить під егідою ООН представлена в Україні через Адвентистське Агенство допомоги та розвитку, що називається АДРА. Мешканці Вільнянської міської територіальної громади відчувають підтримку в ці нелегкі воєнні часи.

З 29 вересня відновлено безкоштовну видачу хліба для малозахищених верств населення Вільнянської міської територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Хліб можна отримати у понеділок, вівторок, середу та четвер:

- північна частина міста Вільнянська: вул.Шевченка, буд. 116 та вул.Перемоги, буд. 39;

- південна частина міста Вільнянська: поблизу КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради.

Години роботи пунктів видачі хліба на разі опрацьовуються та уточнюються. Орієнтовно: з 12:00 – 14:00.

Дякуємо Адвентистському Агенству за підтримку.