Відбулося засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 29.09.2022 15:44

29 вересня відбулося засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання, до порядку денного якої було включено п’ять питань.

Особлива увага була приділена питанню про затвердження звіту про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Попередньо усі питання порядку денного двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання були розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

За результатами конструктивного діалогу та обговорення депутатським корпусом міської ради були прийняті відповідні рішення.

Засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання пройшло у діловому та конструктивному руслі.