Щодо вивезення твердих побутових відходів (сміття)

Дата: 30.09.2022 11:44

Комунальне підприємство "Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області" повідомляє, що починаючи з 4 жовтня 2022 року вивіз твердих побутових відходів (сміття) з приватного сектора по вулицях Перемоги, Миру, Бузкова, Соборна, Гагаріна № 1-52, Шевченка № 2-28, провулки Тихий, 8 Березня, Квітковий,  Зелений, Поліграфічний буде проводитися один раз на тиждень ЩОВІВТОРКА  з 7 години ранку.

А також з 6 жовтня 2022 року змінюється день вивезення твердих побутових відходів (сміття) з приватного сектора  по вулицях Некрасова, 12 Квітня, Українська, Космічна, Гагаріна № 37-45 та 54-66, Східна, Канарєєва, Молодіжна, Зелена, Чернишевського, Слов’янська, Разіна, Кобзаря, Русіянова, Польова, Воїнів-Інтернаціоналістів, Вишнева, провулки Ювілейний, Північний буде проводитися один раз на тиждень ЩОЧЕТВЕРГА  з 7 години ранку.