ВОНИ НАЙКРАЩІ! Впевнено тримають освітянський стрій!

Дата: 30.09.2022 13:27

У  першу неділю другого  місяця осені  працівники освіти відзначають своє професійне свято - День працівника освіти. Зазвичай цього дня учні несли до шкіл квіти, вітаючи вчителів. Однак, спочатку карантин, а потім і російська агресія внесли зміни до цієї традиції - навчання дистанційне і привітання теж онлайн.

Тому цього року, 30 вересня, напередодні свята в сховищі відзначили найкращих - лауреатів премії кращих педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Вільнянської міської територіальної громади. Міський голова Наталя Мусієнко, начальник відділу освіти та культури Лариса Ганова, секретар міської ради Світлана Шраменко, представник Запорізької районної державної адміністрації Світлана Герман квітами, нагородами привітали освітян у теплій душевній атмосфері колективу.

В номінації «Керівники закладів освіти» (директори закладів загальної середньої та позашкільної освіти та їх заступники, завідувачі закладами дошкільної освіти, методисти, логопеди, практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги - організатори)

МАЛИШ

Валентина Ананіївна директор Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Вільнянської міської ради

В номінації «Вчителі суспільно-гуманітарних предметів» (вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії та правознавства, економіки)

СУПРУНЕНКО

Вадим Олександрович вчитель історії Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 1 Вільнянської міської ради

В номінації «Вчителі природничо-математичних та технологічних дисциплін» (вчителі математики, фізики, хімії, біології, географії, екології, інформатики, трудового навчання та обслуговуючої праці, креслення, майстри виробничого навчання)

МИХАЙЛЕНКО

Надія Іванівна вчитель інформатики Вільнянської гімназії «Світоч» Вільнянської міської ради

В номінації «Вчителі художньо-естетичних та спортивних дисциплін»

(вчителі музики, образотворчого мистецтва, фізичного виховання,

тренери-викладачі, керівники хореографічного, театрального, вокального, декоративного мистецтва, керівники гуртків спортивного профілю)

ЗАГРЕБА

Сергій Сергійович вчитель фізичної культури Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 2 Вільнянської міської ради

В номінації «Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти»

ПОЛЯНСЬКА

Юлія Миколаївна вихователь-методист закладу дошкільної освіти «Ясла- садок №6 «Дзвіночок» Вільнянської міської ради

Подякою департаменту освіти та науки Запорізької ОДА відзначено Альону Терещук, вчителя географії Вільнянської ЗОШ № 1. Подяки за сумлінну та багаторічну працю від міського голови Наталі Мусієнко отримали: Ольга Шпитальова, Оксана Савченко, Оксана Могилат, Наталія Тільчарова, Тетяна Лукіна, Ірина Бородаєнко, Марина Шпак, Олена Мягких, Яна Марченко, Анастасія Гуріна, Світлана Демиденко. Ірина Дмитренко - вчитель української мови та літератури Вільнянської ЗОШ №2 отримала щорічну обласну педагогічну премію за багаторічну сумлінну працю, особливі успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління.

Вчителі – надважлива професія. Вони присвятили своїй роботі все своє життя. Дарують дітям не лише знання, а й свою любов. Їх робота - це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.

Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність та величезне терпіння. Бажаємо вам щастя, здоров’я, невгасного запалу та пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління під мирним небом України.  Ми – Україна!  Разом до перемоги! Зі святом Вас.