Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем захисника та захисниць та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 09:35

Шановні мешканці громади!

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День Українського козацтва та День захисника та захисниць України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших захисників.

Із особливими словами вдячності хочеться згадати всіх захисників: починаючи з ватажків українського козацтва та закінчуючи теперішніми захисниками, які пішли на захист країни у період війни, які до сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Тому, відзначаючи потрійне свято – таке важливе в житті кожного українця, дійсно, справжнє свято мужності й самовідданості, прийміть, дорогі воїни-захисники, ветерани та волонтери, найщиріші вітання та побажання.

Залишайтеся й надалі нашою надійною опорою! Щастя вам, здоров’я, наснаги та удачі. Хай мир і злагода запанує на українській землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

міський голова