Олександр Старух - голова Запорізької ОДА

Дата: 18.10.2022 10:10

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців підтримує мирне населення Запорізького регіону

Через постійні обстріли населених пунктів зруйновано велику кількість цивільної інфраструктури та приватних будинків. Для проведення аварійно-відновлювальних робіт, ООН регулярно передає громадам будівельні матеріали.

Обговорили початок опалювального сезону. У зв’язку з тим, що загарбники обстрілюють об’єкти критичної інфраструктури наразі ми концентруємо нашу увагу на закупівлі електрогенераторів. Вже організовано 43 пункти обігріву для близько 40 тисяч людей. Самостійно ми вже закупили близько 100 генераторів та інших засобів необхідних для мобільних пунктів обігріву.

Ми продовжуємо відпрацьовувати це питання з УВКБ ООН для повного укомплектування центрів та створення необхідної кількості точок обігріву

Дякую Кароліні Линдхольм Біллінг та усім представникам Управління Верховного комісара ООН за взаєморозуміння та підтримку!