Дата: 19.10.2022 15:28

!!!Як повідомляє Запорізька ОВА, внаслідок обстрілів на підконтрольних територіях області на сьогодні пошкоджено 12 об’єктів водопостачання (2 каналізаційних насосних станції, 6 артезіанських свердловин, 2 водонапірні башти), 200 метрів водопровідних та 40 метрів каналізаційних мереж.

!!!!Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень.

??У м. Запоріжжя на сьогодні внаслідок обстрілів вибуховими хвилями пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами) на 18 котельнях, 3 центральних теплових пунктах та насосних.

?Для можливості здійснення господарської діяльності та забезпечення безпечних умов праці персоналу пошкоджені віконні прорізи були тимчасово закриті плитами ОSB.