Будь помітним

Дата: 26.10.2022 14:52

Через обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури в Україні вимикають вуличне освітлення. Це може призвести до більшої кількості дорожньо-транспортних пригод. Аби не наражати на небезпеку себе та водіїв у темний час доби варто:
?Обрати світлі речі. Не обов’язково все біле. Світлою має бути половина вашого одягу – куртка або штани.
?Придбати світлоповертальні елементи одягу – браслет, стрічка на рюкзак або жилет. Найкраще помітний колір — жовтий.
?Потурбуватися про наявність світловідбивних елементів на одязі дітей. Розташовуйте їх на рівні голови, корпусу і рук дитини — через менший зріст діти менш помітні на дорогах.
?Придбати для своїх домашніх улюбленців нашийники, що світяться, або одежину зі світлоповертальними елементами.