Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Дітям до 18 років не обов'язково підтверджувати інвалідність під час воєнного стану

Дата: 27.10.2022 14:58
Кількість переглядів: 189

Фото без опису

    Інформуємо, що на час воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування, діти по досягненню 18-річного віку НЕ потребують обов?язкової присутності для проходження комісії з підтвердження інвалідності.

   Це прямо врегульовано п.1 постанови Кабінету Міністрів № 225 від 8 березня 2022 року:

“... у разі коли особа, що звертається для встановлення інвалідності, не може прибути на огляд до медико-соціальної експертної комісії, така комісія може приймати рішення про встановлення інвалідності заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії”.

   Відмова у дистанційному обслуговуванні, вимоги обов?язково прибути на проходження комісії та ігнорування зазначених постанов КМУ є прямим порушенням чинного законодавства та ваших громадянських прав та свобод. Якщо ви стикнулися з таким випадком, просимо негайно повідомляти нас за номером: 0 800 60 20 19

За матеріалами МОЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних