A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дітям до 18 років не обов'язково підтверджувати інвалідність під час воєнного стану

Дата: 27.10.2022 14:58
Кількість переглядів: 139

Фото без опису

    Інформуємо, що на час воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування, діти по досягненню 18-річного віку НЕ потребують обов?язкової присутності для проходження комісії з підтвердження інвалідності.

   Це прямо врегульовано п.1 постанови Кабінету Міністрів № 225 від 8 березня 2022 року:

“... у разі коли особа, що звертається для встановлення інвалідності, не може прибути на огляд до медико-соціальної експертної комісії, така комісія може приймати рішення про встановлення інвалідності заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії”.

   Відмова у дистанційному обслуговуванні, вимоги обов?язково прибути на проходження комісії та ігнорування зазначених постанов КМУ є прямим порушенням чинного законодавства та ваших громадянських прав та свобод. Якщо ви стикнулися з таким випадком, просимо негайно повідомляти нас за номером: 0 800 60 20 19

За матеріалами МОЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь