Привітання міського голови з Днем соціального працівника України

Дата: 04.11.2022 15:27

Шановні працівники соціальної сфери!

Від імені Вільнянської міської територіальної громади, міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом!

У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття. Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу, підтримуєте людину саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше.

З початком повномасштабного вторгнення росії перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, внутрішньо переміщеним особам, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни зі своїх домівок в різні області.

Ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика любов до людей, бажання зрозуміти їх потреби та допомогти, дозволяють вам якісно виконувати свою роботу. Війна ж звалила на ваші плечі багато додаткових завдань. Прийміть щирі слова вдячності за самовіддане служіння людям та відданість роботі. Бажаю Вам та Вашим сім’ям щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку Ви робите, Перемоги та миру усім нам!

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко