“Єдність за майбутнє” підтримує ВПО громади

Дата: 04.11.2022 15:34

Представники запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє», керівник якого Тамара Огородова провели корекційно - профілактичні заняття для внутрішньо переміщених осіб. З дітьми ВПО займалася психологиня фонду Вікторія разом з працівниками Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та бібліотекарями. Діти малювали мрію та вивчали кольори настрою, грали та танцювали, щоб відволіктися від тривог та ситуації в країні.

Модератор фонду Андрій провів моніторинг серед внутрішньо переміщених осіб, тестування щодо їх стану та потреб, фінансового забезпечення. Соціальним працівником благодійного фонду пані Катериною була роздана гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів родинам ВПО нашої громади, які відвідали тренінг. Робота благодійного фонду триває...Разом до Перемоги.