День жалоби у Вільнянській міській територіальній громаді

Дата: 18.11.2022 11:04

Сьогодні, 18 листопада згідно розпорядження Вільнянського міського голови Наталі Мусієнко, у Вільнянській міській територіальній громаді оголошено День жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю мирних жителів внаслідок попадання ракети С-300. На ранок 18 листопада знайдено з-під завалів 9 загиблих. На будинках та спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій приспущений державний прапор.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Вільнянська міська територіальна громада глибоко сумує з приводу трагедії. Зранку на засіданні виконавчого комітету Вільнянської міської ради вшанували пам'ять загиблих у громаді унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.