СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 18.11.2022, 268 ДОБА

Дата: 18.11.2022 11:32

Противник двісті шістдесят восьму добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів ОРІХІВ, ГУЛЯЙПОЛЕ, СТЕПНОГІРСЬК, ЩЕРБАКИ, ДОРОЖНЯНКА, ОЛЬГІВСЬКЕ, ЗАЛІЗНИЧНЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ, ЛУК'ЯНІВСЬКЕ.

Надійшло 5 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 170 осіб, з них 37 -діти.

Нищимо ворога та наближаємо нашу перемогу. Слава Україні!