Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 11:00

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю з професійним святом працівників сільського господарства Вільнянської міської територіальної громади!

Сьогодні, в непростий та вирішальний час, коли наша держава виборює своє майбутнє, ви, наші невтомні трудівники, продовжуєте працювати, сіяти хліб, вирощувати тварин, піклуватися про продовольчу безпеку країни. Ви не складаєте руки, невтомно працюєте в надскладних умовах. Низький уклін вам за це і шана!

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції під мирним небом України. Й надалі міцно тримайте аграрний фронт!

Нехай кожен Ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Нехай і надалі вільнянська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника. Зі святом Вас! Ми обовязково переможемо з такими трудівниками!

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко