Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 16:19

Вшануймо патріотизм і мужність, неоціненний подвиг всіх наших співвітчизників, причетних до національно-визвольної боротьби України. Всіх, хто стояв за перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Пам’ятаймо, що за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів, добровольців і волонтерів, мирних співгромадян.

Сила наша – у єдності! Ми – українці! Наша нація – нескорених, сильних, вольових борців за свободу і справедливість.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою, міський голова Наталя Мусієнко