УВАГА! 24 ЛИСТОПАДА У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНІ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ

Дата: 24.11.2022 08:57

За терміновим розпорядженням НЕК «Укренерго» з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми у Запорізькій області 24 листопада введено графіки стабілізаційних погодинних відключень електроенергії.

Графіки діють із 06:00, відключення розпочалися із Четвертої черги.

О 09:00 погашається Перша черга, за нею – Друга, далі – Третя. Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години з урахуванням часу, необхідного на здійснення переключень. Відключення для Першої – Третьої черг повторюватимуться протягом дня. У випадку скасування дії графіків або змін у графікам, про це буде повідомлено додатково.

Протягом дня не виключені аварійні відключення електроенергії, якщо цього вимагатиме стан єдиної енергосистеми. У такому випадку тривалість відключення нерегламентована.

Адреси споживачів першої – третьої черг можна переглянути за посиланнями:

м. Запоріжжя_1 черга

м. Запоріжжя_2 черга

м. Запоріжжя_3 черга

Запорізький район 1-3 черги

Не забудьте на час відключення вашої оселі від’єднати від мережі всі енергоємні електроприлади, після появи світла не вмикайте їх одночасно, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів можуть мати місце перепади напруги, здатні спричинити аварійну ситуацію та пошкодження електроприладів.