Засідання 31 сесії Вільнянської міської ради

Дата: 24.11.2022 16:37

22 листопада відбулося засідання тридцятої першої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання.

На розгляд депутатському корпусу було представлено 37 питань. Засідання було розпочато з хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації у громаді.

Депутатами було заслухано та затверджено  рішення щодо надання грошової допомоги особам, які здійснили поховання осіб, які загинули внаслідок ракетних ударів, в тому числі невпізнаних тіл загиблих під час збройної агресії російської федерації на території Вільнянської міської територіальної громади. Депутатський склад прийняв рішення щодо виділення коштів на захоронення загиблих 17.11.2022 року на території громади.

Також депутатами розглянуто фінансування медичних програм на 2023 рік та внесено зміни до існуючих програм 2022 року у сфері медицини, соціальні та земельні програми, до програми благоустрою міста. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради  «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік”. Визначити на 2022 рік: доходи міського бюджету у сумі 168 328 474 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету - 160 484 320 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету - 7 844 154 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення. Видатки міського бюджету у сумі 176 305 267 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету - 167 170 567 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету -9 134 700 гривень.

Щодо програми функціонування громадського туалету по вулиці Зачиняєва, 17 В у місті Вільнянську на 2023 рік прийнято рішення депутатами зробити туалет безкоштовним.

На засіданні сесії було заслухано звіт директора Вільнянської міської ДЮСШ “Колос” Ігора Пілявського про роботу у 2022 році, про перемогу, здобутки вихованців школи.

Попередньо усі проєкти рішень були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Засідання тридцять першої сесії міської ради пройшло у діловому та конструктивному руслі.

Засідання 31 сесії Вільнянської міської ради