ВІЙНА ЗАБИРАЄ НАЙКРАЩИХ: ЩИРІ СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 26.11.2022 14:31

24 листопада 2022 року Вільнянська міська територіальна громада втратила ще одного захисника Вітчизни – Зайковського Андрія Миколайовича.

Зайковський Андрій народився 6 березня 1973 року народження у місті Запоріжжя. У 7 років пішов до 1 класу Вільнянської середньої школи № 2, яку закінчив у 1990 році. Вчителі згадують, що Андрій був вихованим, спокійним та гарним учнем.

Після закінчення школи, пішов працювати до заводу імені Шевченка. Закінчив Оріхівську автошколу. У 1991 році пішов до армії. Службу проходив у Німеччині. Після повернення працював на підприємствах міста Вільнянська. Останнє місце роботи – товариство з обмеженою відповідальністю «Агрошляхбуд».

22 липня 2022 року був мобілізований першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на військову службу, яку проходив у військовій частині 3005.

Життя Андрія обірвалося 24 листопада 2022 року у Харківській області під час виконання військових обов’язків.

Він був гарною, життєрадісною людиною, яка будувала багато планів на майбутнє. Та не судилося...

Єдиного сина втратили мати - Світлана Олександрівна та батько - Микола Андрійович. Без чоловіка залишилася дружина Ганна Іванівна, без батька – син Дмитро Андрійович.

Прощання з Андрієм відбудеться 27 листопада о 10.00 на Вільнянському кладовищі на майданчику для поховання.