РОБИМО І БУДЕМО РОБИТИ УСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ЗМІЦНИТИ НАШУ ОБОРОНУ. ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА

Дата: 28.11.2022 09:40

Після масованого удару терористів минулої середи день за днем відновлювали генерацію та постачання електрики. Станом на сьогодні у більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки відключень. Ситуація енергетиками контролюється. І я дякую за це тисячам людей, які по всій країні працювали цілодобово, щоб повернути світло, воду, тепло і зв’язок. Дякую всім працівникам енергетичних компаній, комунальних служб, ремонтних бригад, обласній владі, керівникам місцевих громад, які допомагали, бізнесу, який долучився. Українська єдність знову й знову демонструє свою силу і результативність. Я дякую всім українським підприємцям, які зараз роблять свої офіси, відділення, кафе та інші об’єкти новими пунктами незламності. Які роблять усе, щоб допомогти людям.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/47MQXCH9IX0" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>