Пічне опалення: у ДСНС нагадали правила безпечного використання

Дата: 02.12.2022 14:55

Частина українців, які мешкають у квартирах, намагаються знайти будинки з піччю для зимового періоду. У ДСНС нагадали правила пожежної безпеки, коли ви користуєтесь пічним опаленням.

Росіяни завдають ударів по критичній інфраструктурі України, аби залишити її жителів без світла й тепла. Нині багато мешканців приватних старих будинків використовують пічне опалення.

Рятувальники перелічили важливі правила, які допоможуть уникнути пожежі:

Не допускайте перегріву печей. Слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин. Очищайте димоходи.

На підлозі з горючих матеріалів перед топковими дверцятами прибийте металевий лист розміром 50х70 см.

Не користуйтеся для розпалу печей легкозаймистими рідинами. Не розміщайте їх безпосередньо перед топковим отвором.

Не сушіть та складайте на печах: одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.

Не використовуйте вентиляційні та газові канали як димоходи.

Забороняється користуватися відкритим вогнем для освітлення приміщення. Безпечніше та ефективніше застосовувати електричні ліхтарі.

Не зберігайте незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці.

Не використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топливника.

Не залишайте печі, що топляться, без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям.