З Днем волонтера від міського голови Наталі Мусієнко

Дата: 05.12.2022 08:55

Шановні волонтери!

День волонтера – це свято кожного українця, хто кожного дня долучається й допомагає нашій країні наблизити Перемогу, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, переселенців і простягаєте руку всім, хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.

Сердечно дякую всім Вам за бажання приносити користь, за чуйність і незламну віру в свою країну і свою громаду.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України! Разом до Перемоги, українці- волонтери! З такими як ви, небайдужними, людяними та чуйними наша Перемога настане зовсім скоро! Низький уклін усім Вам, завдяки яким наш народ не здається та перемагає! Зі святом!

З повагою, мський голова

Наталя Мусієнко