Стан енергопостачання Запорізької області на 07:00 07.12.2022

Дата: 07.12.2022 11:48

Протягом минулої ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 5 173 споживачів.

В Запорізьких міських електромережах вчора через технологічне порушення в роботі обладнання знеструмлювалися 4 200 споживачів, до вечора їх енергопостачання було відновлено. Також усунуто 4 одиничних відключення, що мали місце на минулий ранок.

Ворог продовжує завдавати ударів по цивільній інфраструктурі. Вчора через обстріли Оріхівщини було порушено енергопостачання 1 396 домогосподарств. Частину з них – 969 абонентів – фахівці Оріхівського МРРЕМ заживили того ж дня.

Вже цієї ночі через ворожі обстріли були знеструмлені 18 домогосподарств на території обслуговування Вільнянського МРРЕМ. Аварійно-відновлювальні роботи розпочато.

По Гуляйпільському районному відділенню та по Степногірській дільниці через бойові дії аварійно-відновлювальні не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

По м. Запоріжжя на ранок мають місце 2 одиничних відключення.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 07:00 07 грудня без енергопостачання залишаються 26 892 споживачі у 73 населених пунктах Запорізької області (за винятком Василівського, Михайлівського, Бердянського, Приморського, Мелітопольського, Якимівського, Веселівського, Токмацького, Кам’янсько-Дніпровського, Більмацького та Розівського районних відділень):

• Гуляйпільські електромережі – 12 313 абонентів;

• Оріхівські електромережі – 12 325 абонентів;

• Степногірська дільниця – 1 648 абонентів;

• Запорізькі районні електромережі – 586 абонентів;

• Вільнянський МРРЕМ – 18 абонентів;

• Запорізькі міські електромережі – 2 абоненти.