Дата: 08.12.2022 16:47

8 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, на порядок денний якого було винесено 8 питань, зокрема: про внесення змін до Програми територіальної оборони Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 12.04.2022 № 86 (зі змінами); про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 № 5 «Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами та доповненнями); про Програму забезпечення «Пунктів незламності» Вільнянської міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки; про затвердження Порядку відшкодування за поховання загиблих військовослужбовців, які брали участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, осіб, які загинули внаслідок ракетних ударів, в тому числі невпізнаних тіл загиблих, під час збройної агресії російської федерації проти України Вільнянською міською територіальною громадою та інші не менш важливі питання.

Членами виконавчого комітету розглянуто внесення змін до Програми територіальної оборони Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік. Окрема рота “Вільнянськ” ДФЗТГ № 3 з початку війни забезпечує заходи громадської безпеки та порядку у громаді, супроводжує гуманітарні вантажі, контролює дотримання комендантської години мешканцями громади, правопорушників, а головне, що в нічний час - зменшилась злочинність. Для патрулювання у денний і нічний час територіальній обороні потрібні кошти на закупку паливно-мастильних матеріалів. Тому на засіданні було прийняте рішення на користь громадського формування у фінансуванні потреб згідно Програми.

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.