РОБИМО ВСЕ, ЩОБ АГРЕСОР НЕ МАВ ЖОДНОЇ НИТОЧКИ, ЗА ЯКУ МІГ БИ СМИКАТИ УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО

Дата: 12.12.2022 08:38

Провів засідання Ставки. Ситуація на передовій, відновлення енергетики, розвіддані про плани і розрахунки окупантів, внутрішні виклики. Усе детально опрацьовуємо. Тривають відновлювальні роботи на півдні нашої країни – робимо все, щоб повернути світло Одещині. Київ і область, Львівщина, Вінниччина, Тернопіль і область, Чернівці і область, Закарпаття, Сумщина, Дніпропетровщина – ситуація залишається дуже складною. Працюємо постійно з партнерами, щоб полегшити її і дати нашим людям більше можливостей, більше електрики. Наступний тиждень буде важливим з цієї точки зору. Саміт G7, конференція у Франції щодо відновлення й стійкості України зимою, заходи на рівні Європейського Союзу... Готуємось до участі, очікуємо важливих результатів… І ще одне. Рішенням Ради національної безпеки і оборони України застосовано санкції проти семи осіб. Робимо все для того, щоб держава-агресор не мала жодної ниточки, за яку могла би смикати українське суспільство.