Конкурс дитячого малюнку “Моя мрія”

Дата: 12.12.2022 10:48

Ротарі клуб Запоріжжя у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом “Єдність” за майбутнє” на чолі з Тамарою Огородовою провів щорічний конкурс дитячого малюнку вже 13 рік поспіль. Роботи переможців на тему “Моя мрія” надруковані в календарі на 2023 рік, кошти виручені за продаж якого підуть на підтримку військових України. У конкурсі взяли участь діти шкіл Вільнянської міської територіальної громади. Тамара Миклолаївна разом із соціальним працівником Катериною, психологинею фонду Вікторією  нагородили переможців та учасників конкурсу малюнку. У цьому році переможцями стали: Бирчук Анна, Соколов Гліб, Кривогуз Єгор. Їх малюнки увійшли до календаря на 2023 рік. Переможці та учасники конкурсу отримали грамоти, набори для малювання та солодощі.

“Добро завжди перемагає зло, добрі малюнки дітей говорять про це. Війна скоро закінчиться. Всі ми наближаємо Перемогу” - зазначила директорка благодійного фонду “Єдність за майбутнє” Тамара Огородова. Секретарка міської ради Світлана Шраменко подякувала Тамарі Огородовій за постійну підтримку дітей громади, переселенців, за психологічну та соціальну допомогу й зазначила, що разом ми подолаємо перешкоди й здобудемо довгоочікувану Перемогу.