12 грудня - День Сухопутних військ Збройних Сил України!

Дата: 12.12.2022 15:41

Щороку 12 грудня відзначається День Сухопутних військ Збройних Сил України це свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, її надійних захисників. Сьогодні Сухопутні війська становлять найбільшу частину української армії і своїми діями відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності і недоторканості України. Вони є основним елементом в системі стримування та відсічі російської агресії!

Щиро дякую вам, хлопці і дівчата, що віддано б’єтесь і бороните кордони України, за сумлінне виконання своїх обов’язків, стійкість, мужність і самовідданість! Бажаю міцного здоров’я, стійкості та наснаги, а головне миру на нашій рідній землі!

Слава воїнам Сухопутних військ ЗСУ! Слава Україні!

З повагою, міський голова

Наталя Мусієнко