УВАГА! ОНОВЛЕНО ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ

Дата: 14.12.2022 09:52

З метою більш рівномірного розподілу навантаження стабілізаційних відключень електроенергії серед споживачів Запорізької області (території, підконтрольній Україні) на виконання доручення Президента України ПАТ «Запоріжжяобленерго» сформувало нові графіки погодинних відключень.

Для зручності споживачів оновлені графіки поділені не лише за чергами, але й за територіями обслуговування: м. Запоріжжя, Запорізький РЕМ та Вільнянський МРРЕМ.

Також укладений окремий графік для ЮРИДИЧНИХ СПОЖИВАЧІВ – всі три черги (без розподілу за територіями обслуговування) містяться в одному переліку.

Оновлені графіки починають працювати ЗАВТРА, 14 грудня, із 03:00. Відключення розпочнуться із Першої черги (подальший розклад – в інфографіці). Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години, із можливою невеличкою затримкою на доїзд фахівців ПАТ «Запоріжжяобленерго» до обладнання. Також можлива затримка у випадку оголошення повітряної тривоги.

УВАГА! 14 грудня можливі введення також аварійних стабілізаційних та екстрених стабілізаційних відключень електроенергії. Останні передбачають як збільшення тривалості відключень, так і залучення до них споживачів інших черг – в обсягах та на час, необхідні для стабілізації рівня енергоспоживання.

У випадку їх впровадження про це буде повідомлено додатково. Просимо слідкувати за повідомленнями на наших інформаційних ресурсах.

Оновлені переліки адрес графіків погодинних відключень – за посиланнями:

м. Запоріжжя_1 черга_побутові споживачі

м. Запоріжжя_2 черга_побутові споживачі