Допомагати легко!

Дата: 16.12.2022 15:51

Тетяна Сандлер, молодша медична сестра, волонтерка у відділенні паліативної допомоги дітям у місті Київ та Олександр Куріний, керівник ГО Всеукраїнської співдружності «Пошук зниклих дітей», зі своєю командою 16 грудня завітали до Вільнянської міської територіальної громади з новими медичними подарунками для лікарні. Передали кювез для новонароджених недоношених дітей, мотонасос, 60 упаковок підгузків, 10 мішків теплого одягу. Гуманітарна допомога надана громадськими організаціями Johanniter International Assistance (місто Берлін, Германія), Tasuleasa Social. Висловлюємо щиру подяку волонтерам та організаціям за підтримку КНП "Вільнянська багатопрофільна лікарня" Вільнянської міської ради та Вільнянської міської громади.

Волонтерка Тетяна Сандлер разом зі своєю командою відвідала зруйноване пологове відділення міської лікарні, поспілкувалася з лікарями, відвідала пункт незламності у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Вільнянської міської ради.

З такою підтримкою та допомогою, Перемога України вже скоро! Єднаймося й крокуємо разом до Перемоги!