Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2022 15:02

Шановна громадо!

25 грудня із більшістю вірян християнського світу ми  святкуємо найбільше свято року - Різдво Христове.

Кожен з нас надає особливого змісту Різдву. Це час, коли ми вітаємо один одного, висловлюємо найтепліші побажання, наповнені очікуванням чуда, душевного тепла і надії.

Бажаю вам, щоб цей Різдвяний день був для вас часом радості та миру.

Нехай Віфлеємська зірка осяє благодаттю кожну родину і об’єднає нас усіх- і тих, хто святкує в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто стоїть на захисті Батьківщини, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай ваші домівки наповняться теплом і затишком.

У Святий вечір ми в особливий спосіб єднаємося з тими, хто не може з нами сісти разом до спільної вечері. Хто зустрічає Першу зорю у холодних окопах, в бойових машинах, за пультами зенітних комплексів. Хто віддав життя за незалежність України та поруч з Ангелами тримають українське небо. Тому найперше віддаймо шану нашим Героям, українським воїнам. Вони стоять на охороні добра, любові, правди і життя.

Від щирого серця вітаю з найбільшим святом християнського світу - Різдвом Христовим! Зичу усім невичерпної енергії і натхнення, оптимізму і нових звершень, родинного затишку і тепла, добробуту і здоров'я.

Хай Різдвяна зоря принесе нам мир після перемоги над ворогом!

Христос Народився!

Славімо його!

З найкращими побажаннями миру та добра,

міський голова