Волонтером може стати кожен, добро повертається сторицею, пам’ятай!

Дата: 26.12.2022 11:39

Кожен з Вільнянської міської територіальної громади щодня долучається до волонтерської діяльності: збирають, в’яжуть, печуть, плетуть і передають на передову потрібні речі, харчі чи медикаменти.
    Посилку захисникам ЗСУ зібрали і сім'ї вихованців народного художнього колективу театр-студії БЕМС. Тут і малюнки, листи, й солодощі і виготовлені дитячими руками обереги для бійців. За ініціативи керівника театр-студії БЕМС Світлани Демиденко була зібрана така посилка. Також активно долучилася мешканка села Новогупалівки Марина Попутько, чия дитина теж займається в театрі-студії "БЕМС", її односельці додали до дитячої посилки теплі шкарпетки, ліки та найсмачніший засіб від застуди - сало та часник.        Посилка від юних артистів відправиться до захисників. Ти також можешь долучитися та допомогти ЗСУ. Кожен працює на своєму фронті, наближаючи допомогу! З такими українцями Перемога вже скоро!