ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ РІК З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ: “УКРПОШТА” ВИПУСТИЛА МАРКУ ДО СВЯТА

Дата: 27.12.2022 08:31

До Дня Святого Миколая та з нагоди новорічних свят “Укрпошта” створила поштовий випуск "Переможного Нового року!".

Марка створена за ескізом "Роз’єднані війною" Валерії Михайлової з Миколаївщини. На ній зображено дівчину й військового, які через війну змушені зустрічати Новий рік окремо. А на конвертах до поштового випуску намальовано продовження історії – дівчина з хлопцем зустрічають наступний Новий рік у вільній Україні.

До урочистого погашення долучився очільник ЗОВА Олександр Старух.

• Діти пишуть листи, листи нашим Збройним силам із побажаннями швидкої перемоги, тому дуже влучним є сюжет цієї марки. Вітаємо “Укрпошту” із новим випуском, завдяки вам ми маємо можливість не лише документувати історію, але й долучатися до благодійної справи. Сьогодні всі ми стали однією родиною зі спільною долею, всі ми віримо в новорічні дива. Сподіваюсь, що наступний Новий рік будемо святкувати всією мирною та вільною Україною, - розповів Олександр Старух.

Тираж нового поштового випуску 720 тисяч марок та 120 тисяч аркушів. номінал марки U, який використовують для пересилання непріоритетного простого листа до 50 грамів у межах України. Придбати її можна у всіх відділеннях “Укрпошти”.