Не стало почесного громадянина міста

Дата: 28.12.2022 16:40

Вільнянська міська рада з сумом сповіщає про смерть почесного громадянина міста Вільнянська - Володимира Ілліча Гирю.

Володимир Ілліч народився 5 червня 1924 року в родині колишнього офіцера, він був найстаршим серед братів. Закінчив 5-річку у Новогупалівці та  курси фабричного заводського навчання на заводі імені Шевченка, де згодом працював токарем (його нелегкий шлях здобуття цієї професії на архівному відео).

В ніч з 27 на 28 грудня 2022 року, він завершив свій життєвий шлях на 99-му році життя.  Він був надзвичайно активною людиною, справжнім патріотом міста, тож цілком заслужено міська рада присвоїла йому звання «Почесний громадянин міста Вільнянська».

Ми неодноразово писали на сайті про ветерана праці, громадського активіста, добру людину і гарного  сім’янина Володимира Гирю, бували у нього в гостях, слухали його цікаві життєві історії…

Світла пам’ять про Володимира Ілліча Гирю назавжди залишиться у наших серцях.

Висловлюємо співчуття рідним. На відео його життєвий шлях та фото на згадку про цікаву, життєлюбну людину, яка залишила вагомий слід у цьому місті.