Стан енергопостачання Запорізької області на 07:00 30.12.2022

Дата: 30.12.2022 12:25

Протягом 29 грудня ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 32,2 тисяч споживачів.

Зокрема, по Степногірській дільниці були усунуті пошкодження, спричинені ворожими обстрілами, та заживлено 5 950 домогосподарств.

На Оріхівщині енергетики повернули світло 2 729 родинам, що були знеструмлені через бойові дії.

Також фахівці «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання мешканців м. Запоріжжя, що переривалося через вчорашню ракетну атаку окупаційних військ рф. Крім того, вчора ввечері в електромережах обласного центру виникло технологічне порушення, що спричинило знеструмлення 2 112 абонентів, втім вже за півтори години всі вони були заживлені.

На ранок по м. Запоріжжя мають місце 5 одиничних відключень.

По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 07:00 30 грудня без енергопостачання залишаються 24 864 споживачі у 71 населеному пункті Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території):

• Гуляйпільські електромережі – 12 311 абонентів;

• Оріхівські електромережі – 10 900 абонентів;

• Степногірська дільниця – 1 648 абонентів;

• Запорізькі міські електромережі – 5 абонентів.