Пам’ятаємо!

Дата: 11.01.2023 08:39

11 січня виповнилося б 44 роки нашому земляку Фурдику Дмитру Миколайовичу, який загинув 17 січня 2015 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО. Він служив навідником у складі 93 окремої механізованої бригади.

Загинув, рятуючи поранених побратимів під час запеклого бою за Донецький аеропорт. Вісім років його немає з нами. Але змиритися із втратою не просто важко… Змиритися неможливо...

Указом Президента України від 23.05.2015 №282/2015 за особливу мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Світла Пам'ять Герою!

Світла пам’ять про справжнього патріота України назавжди лишиться в наших серцях!