Черговий гуманітарний вантаж для Вільнянської міської територіальної громади

Дата: 11.01.2023 10:42

Вільнянська міська територіальна громада з перших днів нового року продовжує працювати в гуманітарному напрямку.

Благодійна організація «ADRA Ukraine», яка працює за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) вкотре підтримала громаду гуманітарною допомогою (продукти харчування).

Набори отримано та передано підприємствам, установам та організаціям Вільнянської міської територіальної громади, діяльність яких призупинена у зв’язку з введенням військового стану, або перебувають на простої у зв’язку з тимчасовою евакуацією потужностей підприємства, а також підприємствам, працівники яких знаходяться у відпустках за власний рахунок без збереження заробітної плати.

Дякуємо за турботу, участь та підтримку. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.