Засідання комісії

Дата: 12.01.2023 11:27

На днях відбулося засідання комісії з розгляду питання надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), які перемістилися у період воєнного стану на територію Вільнянської міської територіальної громади. На засіданні розглядаються заяви громадян на отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО. У цьому місяці вже надійшло 104 заяви громадян щодо проживаючих у них ВПО, які перемістилися у період воєнного стану.

Питання щодо заяв обговорені. Членами комісії винесені відповідні рішення щодо задоволення заяв чи відмови.

Нагадуємо, що для отримання компенсації особам, що розмістили ВПО, потрібно кожного місяця не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця ( з 1 по 5 число включно) подати заяву до кабінету № 10 Вільнянської міської ради за місцем розташування житлового приміщення. Заява подається за формою згідно з додатком 2 постанови КМУ від 19 березня 2022 року № 333.